Безкоштовна доставка від 288,96 €
Безпечні покупки
Idosell security badge

Прасувальні столи без парогенератора

( кількість продуктів: 16 )

Stoły prasowalnicze bez wytwornicy pary

Stół do prasowania to kluczowy element zarówno dla profesjonalistów pracujących w szwalni, jak i dla osób prasujących w warunkach domowych.  W naszym asortymencie znajdziesz stoły z uniwersalną deską oraz prostokątne, które oferują ergonomiczne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Wszystkie stoły prasowalnicze zostały wyposażone w elektryczne podgrzewanie i odsysanie blatu, co pozwala na efektywne i równomierne rozprowadzenie ciepła na całej jego powierzchni i zapobiega gromadzeniu się wilgoci. Najbardziej zaawansowane modele posiadają dodatkowo funkcję nadmuchu, która wspomaga prasowanie delikatnych tkanin, oraz regulację wysokości, zapewniając jeszcze większą wygodę podczas pracy.

Szczególną uwagę poświęcamy stołom do zadań specjalnych. W naszej ofercie znajdziesz stoły prasowalnicze, które zostały specjalnie udoskonalone, aby sprostać trudnym zadaniom podczas prasowania szwów spodni czy zasłon. Dzięki tym unikatowym rozwiązaniom, prasowanie staje się łatwiejsze, bardziej precyzyjne, a efekty końcowe są znakomite.

Zainwestuj w profesjonalny sprzęt prasowalniczy, który nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale także uczyni pracę bardziej efektywną i przyjemną. Dostosowane do różnorodnych zadań i potrzeb, nasze stoły są niezastąpionym narzędziem dla każdego, kto ceni jakość i wygodę podczas procesu prasowania.

IdoSell Trusted Reviews
4.75 / 5.00 4 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-01-04
Sehr gut
2023-11-30
Everything was OK
pixel